top of page

בכל אחת מאיתנו מפעם רצון שורשי לחיות.

לא להרגיש שהחיים חולפים על פנינו
אלא להיות שותפות לגילוי האור בעולם.

אימון אישי ברוח היהדות הוא תהליך שמתאים

לכל אישה שרוצה להאיר את אור ה' בעולם

דרך אחד ממגוון היעדים שהחיים מזמנים לה.

coffee-cup-desk-pen.jpg

יעדים מגוונים

Flower Blossoms

עם מי אני עובדת?

יש לי ניסיון של למעלה מעשור בליווי נערות במצבי סיכון, נערות מצטיינות, ואימון נשים מכל הקשת והגילאים.

שמחה ללוות נשים במגוון תחומים, התנהגותיים, רגשיים, מחשבתיים ורוחניים.

בכל גיל אפשר להתקדם ולחיות חיים מרוממים יותר.

מוזמנת להתקשר אלי ולשאול אם יש לי כיצד לתרום לנושא שאת רוצה לקדם.

pngegg (13).png

"ובחרת בחיים"
 (דברים ל יט)

shutterstock_608080718-e1561280538734.jpg

כיצד נראה התהליך ?

אנחנו בונות את התהליך באופן הדרגתי.

קודם כל, מפנות לך מקום לפגוש את עצמך, אי של מנוחה ואמונה.

אי שאת יכולה להרגיש שאת נושמת בו בקצב שלך. מקום להביע ולברר רגשותייך ומחשבותייך בנחת.

 

בקצב שלך, אנחנו מתחילות להעמיק לשורשי הדברים.

אנו נפגשות עם החסמים והיעד שלך מכל הזוויות -

מהמבט הרגשי הפשוט והאמיתי ועד המבט האמוני של מסע חייך הייחודי בעולם הזה, ועד הכלים ההתנהגותיים והמעשיים שיעזרו לך להתקדם ליעד הנכסף שלך.

לאורך כל התהליך אנחנו נעות בין התבוננות ושיחה לבין כלים מעשיים בתוך חיי היום יום. כך שכל שבוע אנחנו בודקות איך היתה ההתקדמות עם התרגול השבועי.

כשאת חשה שהגעת ליעד או שעלית על פסי הרכבת לכיוון היעד, אנחנו חוגגות ביחד.

 

לסיכום, התהליך הוא תהליך נשי, רך, עמוק ומאוד מעשי.

בתהליך מאוד מובנה וממוקד תצעדי בבטחה ובעזרת השם, 

תגיעי ליעד שבחרת.

המטרה

המטרה היא שתצאי מתהליך האימון לא רק עם ההצלחה במה שבחרת להתקדם בו,

אלא שהבנייה שלך תעשה ממקום עמוק, ויציב.

שתדעי בסוף התהליך שגדלת באישיות שלך, ובעולם הרוחני שלך.

כן, יש אתגרים בדרך ולכן בתהליך אתן לך ארגז של כלים ששייך בדיוק לנושא שבחרת.

עושר של תרגילים שתוכלי להשתמש בהם אח"כ כל החיים וגם להעניק אותם לסובבים אותך!

נשים משתפות

מורן

"מי שפונה לקואוצ'ר לפעמים מתפזר למקומות עמוקים בנפשו ונשאר שם. אני מצפה ממאמן שיהיה לו את המיקוד במטרה שהצבתי לעצמי, שיוכל להוציא אותי מאותם מקומות עמוקים לעשייה, ויחד עם זאת שיהיה קשוב ומכיל. לדקלה הראל יש את זה, היא תמיד תמצא את הדרך להגיע אל הנושא העיקרי ולהוביל אותך ליישום המטרה, והיא תעשה את זה עם כל ההקשבה ומתוך הבנה פנימית אמיתית של המצב שלך." - מ.ד.

בתיה

"אזנך הרגישה, הקשבתך לניואנסים הדקים ביותר, יכולתך לצלול לנבכי נפשי בבחינת "באשר הוא שם", לגלות את הסערה, לנווט לעבר הגל הנכון, לעלות עליו ולהגיע לחוף מבטחים! כבמטה קסם, את "מנצחת" על "מקהלת הרגשות" ומתווה דרך להסתכלותי אל תוך עצמי. את יודעת לזהות ברוב תבונתך את מקורות ההתנהגות ומנחה אותי להגיע לתובנות בכוחות עצמיאת משלבת הומור בטוב טעם ודעת, נוסכת תחושת בטחון שהמאמץ כדאי, ושהשינוי אפשרי. גם לאשה בגיל 60+, כדאי להתאמץ כי יש סיכוי להגיע לתובנות מפתיעות שמעולם לא חשבתי עליהן ביני לבין עצמי. התייחסותך מעוררת השראה.                      

חן

גילוי וריפוי. אלו שתי המילים שעולות לי מתוך תהליך הליווי שעברתי בהדרכת דקלה. בהיותי בעלת עסק בצמיחה, הרגשתי שהמפגשים השבועיים ביססו אצלי ביטחון, חסינות, אופטימיות ותקווה. האימון סייע לי בחיים האישיים והמקצועיים כאחד. כל מפגש עם דקלה מלווה בעוצמה. רכות צלולה וראייה מדוייקת של המתרחש. הרוחניות שעוטפת את תהליך הליווי מלווה בידע וכלים פרקטיים. אני מאד מקווה שעוד ניפגש בהמשך.

reka_1.png


רוצה פרטים נוספים מדקלה הראל על התהליך?
מלאי פרטים

pexels-photo-979927.jpeg

מוזמנת לשיחת התייעצות

מוזמנת להקשר ואשמח להסביר לך בהרחבה על התהליך ולבדוק כיצד ניתן להתקדם בנושא שמעסיק אותך.

התקשרי אלי ל 0525807890 דקלה הראל

אפשרויות פגישה: 

בקליניקה בירושלים או בזום.

לאה

בחרתי ללכת לאימון כי היו לי מספר דברים שרציתי לשפר בעצמי ולהוציאם לפועל. לאחר האימון יצאתי עם כלים וידע, איך להתקדם, לצמוח ולפעול.. אני ממליצה מאוד על האימון שעזר לי מאוד ובהחלט קידם אותי המון!                                                                                  

צביה

"הנושא הטעון שליווה אותי שנים רבות הביא בתהליך האימון לתוצאות מאד מבורכות בזמן קצר יחסית. תהליך האימון בהדרכת דקלה היה מאד מדויק, מסודר, מכוון מטרה. שיעורי בית מאתגרים ומסקרנים, שמחה מהתוצאות שהעלו את רמת הציפייה, וסקרנות למפגש הבא. דקלה מקצועית, יעילה ומוסרית מאד, שומרת לתת את כל הזמן המגיע למתאמנת. דקלה בעלת מוטיבציה להביא את המתאמנת  לתוצאות ממשיות בזמן קצר המתאים ליכולותיה של המתאמנת. דקלה לא מאפשרת סטייה מהדרך שנבחרה לאימון, מתוך רגישות והקשבה מלאה למתאמנת. דקלה מעודדת, מחמיאה, מתפעלת לאורך כל הדרך, דבר שבונה אמון אצל המתאמנת בכוחותיה ורצון להביא את ביטויים הפנימי העמוק לידי מימוש. כל מפגש ומפגש היה מאד משמעותי כי האימון נגע בשורש הפנימי העמוק של הבעיה. כל מפגש הוא מסע מרתק שטמונים בו הרבה הפתעות שבדרך. ממשיכה באימון עם דקלה לסבב נוסף. דקלה יקרה יישר כח, בתודה, הערכה עמוקה ושמחה."       

חן

הרגשתי סייעתא דשמיא עצומה. דיברנו תחילה על השורש , שהוא חיבור הנושא לקב"ה.. שאלותיה כיוונו אותי למצוא בתוכי כוחות וידע להתחלת שינוי. במהלך הפגישות דקלה נכחה בתדר נעים ומרומם, בקשב, בחכמה, ביצירתיות, ובתשומת לב ממוקדת תוך הצבת אתגרים.

נגענו בכל הרבדים – רוחני, שכלי, רגשי ומעשי. חשתי כי נעימותה של דקלה וכן האמון שנתנה בי וביכולתי לבצע את השינוי היו מכריעים ואפשרו לי לשתף אותה ברצון, ומתוך אמון ולמלא את המשימות שהחלטנו עליהן כעבודות בית. תודה. אחרי שלושה מפגשים חשתי להפתעתי כי המטרה הושגה, הרגשתי כי עדיין דרך רבה לפני ליישם בפועל את הנלמד בכל הרבדים, עם זאת הרגשתי כי המחסום הוסר והכלים בידי. בפגישת הסיכום שהייתה משמעותית ביותר קיבלתי כלים נוספים ומפתיעים לשמור על ההישג. תודה להשם ולשליחתו הנאמנה. ממליצה על אימון עם דקלה, בחום ומכל הלב לכל המעוניינת בשינוי.

reka_1.png


רוצה פרטים נוספים מדקלה הראל על התהליך?
מלאי פרטים

ברוח היהדות.png
bottom of page