top of page

אימון אישי ברוח היהדות

נקודת ההנחה היא שלכולנו נקודות חולשה. נקודות שאנו נופלים בהם שוב ושוב. אבל לא הגענו לעולם הזה כדי לצאת מפה באותה דרגה שהגענו. נועדנו להתעלות מעל הקומה שלנו עכשיו!

 

לסיכום, התהליך הוא תהליך נשי, רך, עמוק ומעשי. בתהליך מאוד מובנה וממוקד תצעדי בבטחה ובעזרת השם, תגיעי ליעד שבחרת.

אם יש לך שאלות נוספות או בקשות?

את יותר ממוזמנת ליצור איתי קשר ואשמח לתת מענה.

בברכה,

דקלה לאה הראל

בכל אחת מאיתנו מפעם רצון שורשי לחיות.

לא להרגיש שהחיים חולפים על פנינו
אלא להיות שותפה להנעת החיים בעולם!

לחיות באמת. לבטא את הגוונים שנועדנו לגלות.

אימון אישי הוא תהליך שמתאים לכל אשה שרוצה להתקדם בחייה - בכל עניין - מעשי, רגשי, מחשבתי ועד הרוחני. 

אני עובדת עם בחורות ונשים מגיל ההתבגרות ועד נשים בגיל פנסיה. 

בנושאים מגוונים כמו:

ברמה ההתנהגותית/מעשית - ניהול זמן, שינוי הרגלי תזונה, שינוי דפוסי התנהגות ועוד.

ברמה הרגשית - בניית בטחון, אווירה טובה בתוכך, ויסות רגשי, מנוחת הנפש, ביטוי עצמי, אימון זוגי לשלום בית: בתחילת נישואין, אחרי משברים קלים או קשים, ולשם בנייה והעמקה נוספת (אפשרות להגיע לבד או כזוג), והתמודדות רגשית בחינוך ילדים.

ברמה הרוחנית - חיזוק האמונה, עבודת מידות,

ועבודת ה'.

 

אנחנו בונות את תהליך האימון באופן הדרגתי.

קודם כל, לפנות לך מקום לפגוש את עצמך, אי של מנוחה ואמונה. אי שאת יכולה להרגיש שאת נושמת בו בקצב שלך. מקום להביע ולברר רגשותייך ומחשבותייך בנחת.

 

כשהיעד שלך נהיה בהיר לך,

אנחנו מתחילות להעמיק לשורשי הדברים.

אנו נפגשות עם היעד מכל הזוויות - מהמבט הרגשי הפשוט והאמיתי ועד מהמבט האמוני של מסע חייך הייחודי בעולם הזה.

המטרה היא שתצאי מתהליך האימון לא רק עם הצלחה במה שבחרת להתקדם בו, אלא שהבנייה שלך תעשה ממקום עמוק, ויציב.

כן, יש אתגרים בדרך ולכן בתהליך אתן לך ארגז של כלים ששייכים בדיוק לנושא שבחרת. עושר של תרגילים שתוכלי להשתמש בהם אח"כ כל החיים וגם להעניק אותם לסובבים אותך!

 

גילוי וריפוי. אלו שתי המילים שעולות לי מתוך תהליך הליווי שעברתי בהדרכת דקלה. בהיותי בעלת עסק בצמיחה, הרגשתי שהמפגשים השבועיים ביססו אצלי ביטחון, חסינות, אופטימיות ותקווה. האימון סייע לי בחיים האישיים והמקצועיים כאחד. כל מפגש עם דקלה מלווה בעוצמה. רכות צלולה וראייה מדוייקת של המתרחש. הרוחניות שעוטפת את תהליך הליווי מלווה בידע וכלים פרקטיים. אני מאד מקווה שעוד ניפגש בהמשך.

"מי שפונה לקואוצ'ר לפעמים מתפזר למקומות עמוקים בנפשו ונשאר שם. אני מצפה ממאמן שיהיה לו את המיקוד במטרה שהצבתי לעצמי, שיוכל להוציא אותי מאותם מקומות עמוקים לעשייה, ויחד עם זאת שיהיה קשוב ומכיל. לדקלה הראל יש את זה, היא תמיד תמצא את הדרך להגיע אל הנושא העיקרי ולהוביל אותך ליישום המטרה, והיא תעשה את זה עם כל ההקשבה ומתוך הבנה פנימית אמיתית של המצב שלך." - מ.ד.

"אזנך הרגישה, הקשבתך לניואנסים הדקים ביותר, יכולתך לצלול לנבכי נפשי בבחינת "באשר הוא שם", לגלות את הסערה, לנווט לעבר הגל הנכון, לעלות עליו ולהגיע לחוף מבטחים! כבמטה קסם, את "מנצחת" על "מקהלת הרגשות" ומתווה דרך להסתכלותי אל תוך עצמי. את יודעת לזהות ברוב תבונתך את מקורות ההתנהגות ומנחה אותי להגיע לתובנות בכוחות עצמיאת משלבת הומור בטוב טעם ודעת, נוסכת תחושת בטחון שהמאמץ כדאי, ושהשינוי אפשרי. גם לאשה בגיל 60+, כדאי להתאמץ כי יש סיכוי להגיע לתובנות מפתיעות שמעולם לא חשבתי עליהן ביני לבין עצמי. התייחסותך מעוררת השראה.                                       באהבה, בתיה ה.

אחרי תפילה להשם מקרב לב בעקבות חוסר אונים בנושא עמו שהתמודדתי עמו שנים – 'קשיי סדר' מצאתי עצמי באימון אישי עם דקלה בנושא. כבר משאלותיה הראשונות של דקלה בהן נתבקשתי למפות את המצב העכשווי ולהגדיר בבהירות את משאלותיי בנושא, הרגשתי סייעתא דשמיא עצומה. דיברנו תחילה על השורש , שהוא חיבור הנושא לקב"ה – לסדר האינסופי האלוקי. שאלות כיוונו אותי למצוא בתוכי כוחות וידע להתחלת שינוי. במהלך הפגישות דקלה נכחה בתדר נעים ומרומם, בקשב, בחכמה, ביצירתיות, ובתשומת לב ממוקדת תוך הצבת אתגרים.

נגענו בכל הרבדים – רוחני, שכלי, רגשי ומעשי. חשתי כי נעימותה של דקלה וכן האמון שנתנה בי וביכולתי לבצע את השינוי היו מכריעים ואפשרו לי לשתף אותה ברצון, ומתוך אמון ולמלא את המשימות שהחלטנו עליהן כעבודות בית. תודה. אחרי שלושה מפגשים חשתי להפתעתי כי המטרה הושגה, הרגשתי כי עדיין דרך רבה לפני ליישם בפועל את הנלמד בכל הרבדים, עם זאת הרגשתי כי המחסום הוסר והכלים בידי. בפגישת הסיכום שהייתה משמעותית ביותר קיבלתי כלים נוספים ומפתיעים לשמור על ההישג. תודה להשם ולשליחתו הנאמנה. ממליצה על אימון עם דקלה, בחום ומכל הלב לכל המעוניינת בשינוי.

בחרתי ללכת לאימון כי היו לי מספר דברים שרציתי לשפר בעצמי ולהוציאם לפועל. לאחר האימון יצאתי עם כלים וידע, איך להתקדם, לצמוח ולפעול.. אני ממליצה מאוד על האימון שעזר לי מאוד ובהחלט קידם אותי המון!                                                                                        מ.

"הנושא הטעון שליווה אותי שנים רבות הביא בתהליך האימון לתוצאות מאד מבורכות בזמן קצר יחסית. תהליך האימון בהדרכת דקלה היה מאד מדויק, מסודר, מכוון מטרה. שיעורי בית מאתגרים ומסקרנים, שמחה מהתוצאות שהעלו את רמת הציפייה, וסקרנות למפגש הבא. דקלה מקצועית, יעילה ומוסרית מאד, שומרת לתת את כל הזמן המגיע למתאמנת. דקלה בעלת מוטיבציה להביא את המתאמנת  לתוצאות ממשיות בזמן קצר המתאים ליכולותיה של המתאמנת. דקלה לא מאפשרת סטייה מהדרך שנבחרה לאימון, מתוך רגישות והקשבה מלאה למתאמנת. דקלה מעודדת, מחמיאה, מתפעלת לאורך כל הדרך, דבר שבונה אמון אצל המתאמנת בכוחותיה ורצון להביא את ביטויים הפנימי העמוק לידי מימוש. כל מפגש ומפגש היה מאד משמעותי כי האימון נגע בשורש הפנימי העמוק של הבעיה. כל מפגש הוא מסע מרתק שטמונים בו הרבה הפתעות שבדרך. ממשיכה באימון עם דקלה לסבב נוסף. דקלה יקרה יישר כח, בתודה, הערכה עמוקה ושמחה."                 צ.

 

להתייעצות אישית עם דקלה הראל, התקשרי:

0525807890

אפשרויות פגישה:

בקליניקה בירושלים /  בזום

             

נשים משתפות

רוצה לקבל תכנים מעולם האימון האישי? מלאי פרטים
רוצה שדקלה הראל תתקשר להסביר לך על התהליך? מלאי גם מספר טלפון

bottom of page